پروژه فورتیس سینانلی

پروژه فورتیس سینانلی
خرید آپارتمان در کادیکوی
 آپارتمان در کادیکوی
خرید آپارتمان در کادیکوی

پروژه فورتیس سینانلی

استانبول آسیایی - کادیکوی


95 - 195 متر

نوساز

پروژه

شرکت های طرف قرارداد


سایت تبلیغاتی ماوی اولر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی‌های موجود در سایت ندارد. قبل از اقدام به استفاده از خدمات، اطمینان کافی را حاصل نمایید.

اطلاعات ملک

شهراستانبول آسیایی (کادیکوی )
نوع آپارتمان هاپروژه
متراژ واحد ها 95 - 195 متر
مساحت کل30000 متر مربع
اتاق ها1+1 ، 1+2 ، 1+3
فاصله تا فرودگاهصبیحا 23 دقیقه
فاصله تا دریا5 دقیقه
فاصله تا مرکز شهر10 دقیقه
واحد 1+1 ( 95 متری)5,940,000 لیر
واحد 2+1 ( 112 متری)7,850,000 لیر
واحد 2+1 ( 144 متری)12,600,000 لیر
واحد 3+1 ( 175 متری)10,880,000 لیر
واحد 3+1 ( 195 متری)11,700,000 لیر
شرکت مشاوره سرمایه گذاری احمد عالی نژاد تماس مستقیم با مشاور
سانای اِو تماس مستقیم با مشاور

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

توضیحات
گالری عکس
نقشه داخلی

توضیحات


در فورتیس سینانلی آپارتمان های دوبلکس 1+0، 1+1، 2+1، 3+1، 4+1 و 4+1 در انواع و اندازه های مختلف وجود دارد که هر نیازی را برآورده می کند .

خانه‌های روشن با پنجره‌های بزرگ، سقف‌های بلند، بالکن‌های جادار و مصالح درجه یک، استانداردهای آپارتمان‌های فورتیس سینانلی را تعیین می‌کنند.

فورتیس سینانلی مکانی است که در آن متروبوس، مترو، تونل اوراسیا، میدان کادیکوی، مودا و خیابان بغدات تلاقی می‌کنند. این پروژه که به عنوان قلب کادیکوی جدید در نظر گرفته می شود، در نزدیکی بزرگ ترین دانشگاه ها، بیمارستان ها و فرودگاه سابیها گوکچن در سمت آسیایی انجام می شود. بعلاوه با تونل اوراسیا 20 دقیقه به فرودگاه آتاتورک می رسید.

داستان توسعه گروه Sinanlı که توسط Ferman Sinanlı در سال 1952 تأسیس شدداستان این است که چگونه روحیه کارآفرینی و گام های شجاعانه در حال تبدیل شدن به موفقیت بزرگ است. Sinanlı Yapı در بخش های ساخت و ساز، مخابرات، هوانوردی، غذا، کشاورزی با چشم اندازی که از زمان تاسیس خود در ترکیه به استانداردهای جهانی دست یافته است، فعالیت می کندبا آوردن همیشه مفهوم استفاده صحیح از فناوری و اصول تجاری به آینده، همیشه یک شرکت قابل اعتماد و قابل جستجو بوده است.

موبیل کام که یکی از زیرمجموعه های مهم گروه سینانلی است و از سال 1997 خدمات خود را بر روی سیستم های ارتباطی ماهواره ای ارائه می کند، با فعالیت خود به یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه ارتباطات تبدیل شده است.

گروه سینانلی با ارائه خدمات به ترکیه با ظرفیت تولید بالا در بخش کشاورزی مدرن زمینه فعالیت خود را گسترش داده استامروزه، فعالیت های کشاورزی مدرن در منطقه جنوب شرقی آناتولی، که بیش از 60000 هکتار است، بخش قابل توجهی از تولیدات کشاورزی ترکیه را تشکیل می دهد.

گروه سینانلی اجلاس سران را در هر بخشی که من در آن قدم گذاشته ام هدف قرار می دهدبه منظور ارائه کمک بزرگ به اقتصاد ترکیه، ما با موفقیت نوآورانه و مستمر به کار خود ادامه می دهیم.

گروه Yiğit İDK که در سال 1978 تأسیس شد، در بخش ساخت و ساز و همچنین در بخش کشاورزی، غذا و بهداشت به فعالیت خود ادامه می دهدآنها فضاهای زندگی مدرن، کارخانه ها و امکانات بیمارستانی را در سراسر ترکیه ساخته اند و بدون از دست دادن کیفیت به کار خود ادامه می دهند.

گروه Yiğit İDK در سال 1994 موسسه ماهی گوشت مالاتیا را از دولت خریداری کرد و به فعالیت خود در تاسیسات مدرن و تولید گوشت ادامه دادپس از تکمیل جامع ترین سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه در سال 2010، این شرکت بیمارستانی با استانداردهای کیفیت بالا در الازیغ ساخت و تحت کنترل بیمارستان پارک مدیکال به فعالیت خود ادامه می دهد.

این گروه که قصد دارد پروژه‌هایی در مکان‌های پرطرفدار و سودآور استانبول بسازد، فورتیس استانبول را نیز ساخته و تحویل داده است، معتبرترین و پربارترین پروژه در جاده Basın Express (واقع در اطراف فرودگاه آتاتورک).

ماموریت ما ساختن خانه‌ها و سازه‌هایی است که ایمنی، راحتی، کیفیت و زیبایی‌شناسی در کنار هم باشند و فضاهایی برای زندگی ایجاد کنیم که بتوان تا حد امکان سبز و طبیعت را حفظ کرد.

 

گالری عکس

خرید آپارتمان در کادیکوی
 آپارتمان در کادیکوی
خرید آپارتمان در کادیکوی
آپارتمان در کادیکوی
خرید آپارتمان در کادیکوی

نقشه داخلی

خرید آپارتمان در کادیکوی
خرید آپارتمان در کادیکوی
خرید آپارتمان در کادیکوی
آپارتمان در کادیکوی
خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت