تجمل و راحتی در شهر ساحلی دنیز استانبول بیلیک‌دوزو

صفحه اصلی / استانبول اروپایی/ منطقه بیلیک دوزو / تجمل و راحتی در شهر ساحلی دنیز استانبول بیلیک‌دوزو

تجمل و راحتی در شهر ساحلی دنیز استانبول بیلیک‌دوزو
دنیز استانبول
دنیز استانبول
دنیز استانبول

تجمل و راحتی در شهر ساحلی دنیز استانبول بیلیک‌دوزو

منطقه بیلیک دوزو

استانبول اروپایی


از 1,044,000 لیر

صرافی

قیمت به دلار : از 125,281 دلار

قیمت به یورو : از 105,449 یورو

قیمت به تومان : از 3,455,640,000 تومان

از 187 تا 338 متر

نوساز

ویلایی

تماس با مشاور

هنگام تماس به کد آگهی اشاره فرمایید کد آگهی : KH-I-151

اطلاعات ملک

شهراستانبول اروپایی (بیلیک دوزو)
نوع آپارتمان هاویلایی
شروع قیمتاز 1,044,000 لیر
متراژ واحد هااز 187 تا 338 متر
مساحت کل 30600 m2 متر مربع
اتاق ها2 + 1 ، 3 + 1 ، 4 + 1 ، 5 + 1
فاصله تا فرودگاه20 دقیقه
فاصله تا دریا0
فاصله تا مرکز شهربیش از 40 دقیقه

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

تجمل و راحتی در شهر ساحلی دنیز استانبول بیلیک‌دوزو

منطقه بیلیک دوزو در قسمت غربى استانبول، در امتداد ساحلى دریاى سیاه واقع شده است. منطقه بیلیک دوزو استانبول یکی از مناطق غربی شهر استانبول است. این منطقه از جنوب با دریای مرمره از شرق با منطقه آوجیلار و از غرب با منطقه بیوک چکمجه و از شمال با منطقه اسنیورت همسایه می‌باشد. بیلیک دوزو یکی از سبزترین مناطق شهر استانبول می‌باشد.

پروژه دنیز استانبول ، فضای جدیدی را در منطقه بیلیک دوزو محله یاکوپلو ایجاد کرده است. پروژه دنیز استانبول با امضای هلدینگ Keleşoğlu در منطقه بیلیک دوزو محله یاکوبلو در حال اجرا است. دارای نسبت سطح سبز تا 70 درصد است.

پروژه دنیز استانبول، که با مفهوم زندگی آرام و کم ارتفاع اجرا شده است ، انتخاب کسانی خواهد بود که خواهان یک زندگی آرام بدون سر و صدا و هرج و مرج شهر هستند. دنیز استانبول ، که زندگی ساحلی را به خانه شما می آورد، چشم انداز نامحدود دریا را با زندگی وسیع در ساختمانهای کم ارتفاع تطبیق می‌دهد. این پروژه ، که مناطق سبز در آن متمرکز شده است، درست در پشت مارینای غربی استانبول ، یکی از بزرگترین تفرجگاه های استانبول ، قرار دارد. دنیز استانبول با توجه به موقعیت مکانی نزدیک خود به مناطقی مانند مدارس ، بیمارستان ها ، مراکز خرید ، سواحل و غیره ، در کانسپتی خانوادگی طراحی شده است. این پروژه که دارای 1.5 کیلومتر خط ساحلی از سیلیوری تا توزلا است ، به عنوان اولین و تنها شهر ساحلی استانبول در زمینی به مساحت 1500 متر مربع ساخته شده است. در این پروژه حمل و نقل بیشتر با وسایل نقلیه شخصی انجام می شود ، این پروژه 7 دقیقه تا متروبوس و 20 دقیقه تا فرودگاه آتاتورک فاصله دارد.

این پروژه 3 قسمت دارد:

مارینا

در مساحت 65 هزار متر مربع ساخته شده است و شامل 87 ویلا با باغ است. متراژ ویلا بین 453 تا 585 متر مربع متغیر است. همه ویلاهای سه طبقه دارای منظره باشکوه دریا و محوطه باغ خصوصی هستند. در پروژه 5 نوع ویلا به خریداران ارائه می شود. ترکیب سبک کلاسیک با زندگی مدرن .

مرجان

در زمینی به مساحت 122 هزار و 500 متر مربع در حال ساخت است. 234 آپارتمان 1+1 ، 312 آپارتمان 2+1 ، 511 آپارتمان 3+1 و 48 آپارتمان 4+1 در پروژه وجود دارد که شامل 1105 مسکن و 50 فروشگاه است. ویلاهای منظره دریا در هر طبقه 2 آپارتمان دارند. در این پروژه ، جایی که امتیاز یک باغ خصوصی ارائه می شود ، تجمل و راحتی در کنار هم قرار می گیرد. خطوط معماری مدرن با بالکن فرانسوی و پنجره هایی که تا سطح زمین امتداد دارند ، در پروژه جلب توجه می کنند.

کالیون

خانه های کالیون در پروژه دنیز استانبول ، 342 واحد مستقل شامل 202 ویلا و 140 اقامتگاه وجود دارد. 1+1 آپارتمان در پروژه 60 متر مربع ، 2+1 آپارتمان 92 متر مربع و 3+1 آپارتمان 124 متر مربع طراحی شده است. در هر طبقه 2 آپارتمان وجود دارد و هر آپارتمان دارای 3 نما است.

امکانات رفاهی عمومی:

استخر روباز و سرپوشید ، استخر شنای بچه ، سونا ، زمین های بازی کودکان، نگهبان 24 ساعته ، دوربین مداربسته، زمین تنیس، چشم انداز دریا ، پارکینگ سرپوشیده ، باشگاه بدنسازی و ...

گالری

تجمل و راحتی در شهر ساحلی دنیز استانبول بیلیک‌دوزو
دنیز استانبول
دنیز استانبول
دنیز استانبول
دنیز استانبول
دنیز استانبول
دنیز استانبول
دنیز استانبول
deniz istanbul
deniz istanbul
deniz istanbul

سایر آگهی های استانبول اروپایی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت
فارسی Türk