الیت کانسپت با دید پاناروما و سیستم خانه هوشمند

صفحه اصلی / استانبول آسیایی/ منطقه کادیکوی / الیت کانسپت با دید پاناروما و سیستم خانه هوشمند

الیت کانسپت با دید پاناروما و سیستم خانه هوشمند
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept

الیت کانسپت با دید پاناروما و سیستم خانه هوشمند

منطقه کادیکوی

استانبول آسیایی


از 1,696,000 لیر

صرافی

قیمت به دلار : از 122,773 دلار

قیمت به یورو : از 107,872 یورو

قیمت به تومان : از 3,714,240,000 تومان

66 تا 220 متر

نوساز

سیته

تماس با مشاور

هنگام تماس به کد آگهی اشاره فرمایید کد آگهی : KH-I-94

اطلاعات ملک

شهراستانبول آسیایی (کادیکوی )
نوع آپارتمان هاسیته
شروع قیمتاز 1,696,000 لیر
متراژ واحد ها66 تا 220 متر
مساحت کلm2 24000 متر مربع
اتاق ها1 + 1 ، 2 + 1 ، 3 + 1 ، 4 + 1
فاصله تا فرودگاه
فاصله تا دریا10 دقیقه
فاصله تا مرکز شهر15دقیقه

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

الیت کانسپت با دید پاناروما و سیستم خانه هوشمند

منطقه کادیکوی استانبول در قسمت آسیایی این شهر قرار گرفته است و یکی از جذاب ترین مناطق استانبول به شمار می رود. که از غرب و جنوب با دریای مرمره از شمال با منطقه اسکودار از شمال شرق با منطقه آتاشهیر و از شرق با منطقه مال تپه همسایه است. منطقه کادیکوی از جمله قدیمی ترین محله های استانبول محسوب می شود که در سال های اخیر پیشرفت بسیار قابل توجهی کرده است، محله کادیکوی به دلیل قیمت های مناسب اجناس و سرویس دهی های خوب هتل ها و رستوران ها و امکانات حمل و نقل خوب یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت و خرید در استانبول به شمار می رود. شما هم اگر تصمیم به خرید آپارتمان در منطقه کادیکوی بخش آسیایی استانبول را دارید، حتما بررسی و بازدید این پروژه را به شما پیشنهاد میکنم.

پروژه الیت کانسپت در زمینی به مساحت 24 هزار متر مربع در فیکیرتپه ، منطقه کادیکوی ساخته شده است که از 785 آپارتمان و 26 واحد تجاری تشکیل شده است. در این پروژه ، آپارتمانهایی از نوع 1 + 1 ، 2 + 1 ، 3 + 1 و 4 + 1 با مساحت 66 تا 220 متر مربع وجود دارد. مساحت ساخت این پروژه 155 هزار متر مربع تعیین شد. 10 هزار مترمربع از پروژه الیت کانسپت به امکانات اجتماعی و محوطه سازی اختصاص داده شده است. در الیت کانسپت که تقریباً 3000،000 نفر در آن زندگی می کنند ، به فناوری ساختمان هوشمند مجهز شده است. الیت کانسپت با تولید انرژی و سیستم تصفیه آب ، مزیت بزرگی را برای ساکنان مجموعه فراهم کرده است. در این پروژه ، با قرار دادن صفحات خورشیدی روی سقف بلوک ، پس انداز انرژی در حداکثر سطح حفظ خواهد شد. علاوه بر این ، آب سینک و حمام در استخر تصفیه آب تصفیه می شود و در آبیاری چشم انداز و باغ مورد استفاده قرار می گیرد. که با این ویژگی ها در مصرف انرژی و آب صرفه جویی خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی های این پروژه بالکن شیشه ای با دید پانوراما  است که بسیار خودنمایی میکند. پروژه الیت کانسپت در کنار بزرگراه E-5 واقع شده است. با مجاورت با مترو ، متروبوس، بزرگراه تم ، اُسکودار و کادیکوی

پروژه الیت کانسپت دارای امکانات رفاهی از جمله استخر روباز/ سرپوشیده، استخر شنای کودکان، سونا، زمین های بازی کودکان مرکز تناسب اندام، کافه، پارکینگ داخل منزل و ... می‌باشد.

برای خرید آپارتمان در منطقه کادیکوی استانبول و بازدید از این مجموعه یا هر یک از مجموعه های مسکونی در مناطق مختلف شهر استانبول ، کافیست با ما تماس بگیرید . همکاران ما در دفتر استانبول آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما میباشند.

شروع قیمت ذکر شده بر اساس لیست قیمت اعلام شده از طرف شرکت ساختمانی نوشته شده است . اما توجه داشته باشید که تمام شرکت های ساختمانی بین 10 تا 12 درصد برای خریدهای نقدی به مشتریان تخفیف میدهند ، بنابراین انتخاب از شما ، دریافت بهترین تخفیف از ما.

گالری

الیت کانسپت با دید پاناروما و سیستم خانه هوشمند
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept
Elite Consept

سایر آگهی های استانبول آسیایی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت
فارسی Türk