با آ‌ اس ماسلاک زندگی مجلل در ساریر داشته باشید

صفحه اصلی / استانبول آسیایی/ منطقه ساریر / با آ‌ اس ماسلاک زندگی مجلل در ساریر داشته باشید

با آ‌ اس ماسلاک زندگی مجلل در ساریر داشته باشید
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak

با آ‌ اس ماسلاک زندگی مجلل در ساریر داشته باشید

منطقه ساریر

استانبول آسیایی


از 2,274,000 لیر

صرافی

قیمت به دلار : از 272,881 دلار

قیمت به یورو : از 229,685 یورو

قیمت به تومان : از 7,526,940,000 تومان

70 تا 145 متر

نوساز

سیته

تماس با مشاور

هنگام تماس به کد آگهی اشاره فرمایید کد آگهی : KH-I-172

اطلاعات ملک

شهراستانبول آسیایی (ساریر)
نوع آپارتمان هاسیته
شروع قیمتاز 2,274,000 لیر
متراژ واحد ها70 تا 145 متر
مساحت کلm2 15235 متر مربع
اتاق ها1+1 1.5+1
فاصله تا فرودگاهصبیحا 35 دقیقه
فاصله تا دریا8 دقیقه
فاصله تا مرکز شهر15دقیقه

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

با آ‌ اس ماسلاک زندگی مجلل در ساریر داشته باشید

اگر تصمیم به خرید آپارتمان لوکس در منطقه ساریر استانبول و دریافت حق شهروندی کشور ترکیه را دارید شما را به بازدید از این مجموعه دعوت می‌کنم . منطقه ساریر شمالی ترین منطقه در ضلع اروپایی شهر استانبول است که از جنوب با منطقه بشیکتاش ، از جنوب غربی با منطقه شیشلی، از غرب با منطقه ایوب سلطان و از شرق با تنگه بسفر و پل بغاز همسایه است. ساریر سواحل زیبایی دارد که یکی از دلایل محبوبیت این منطقه بین قشر ثروتمند می‌باشد. یکی از محبوب ترین سواحل این منطقه ساحل کیلیوس می‌باشد.

پروژه مسکن ماسلاک فضاهای مجلل زندگی را در مراکز تجاری و شهر ارائه می‌دهد، شما در مرکز استانبول خواهید بود با موقعیت مکانی که این پروژه دارد، به همه جا نزدیک می‌شوید. این پروژه در زمینی به مساحت 15.235 متر مربع در ارزشمندترین مناطقه استانبول ساخته شده است، و دارای 114 واحد آپارتمان 1‌خواب و 4 واحد تجاری می‌باشد. متراژ آپارتمان ها بین 77 متر مربع و 79 متر مربع متغیر است. شامل یک بلوک 12 طبقه است. در معماری خارجی پروژه ، شیشه های بزرگ آینه ای وجود دارد.

یکی از ویژگی های این پروژه فاصله 1 دقیقه ای این پروژه با ایستگاه مترو می‌باشد، که باعث دسترسی و رفت و آمد بسیار راحت به نقاط مختلف شهری می‌باشد . فاصله تا پل بسفر 7دقیقه ، فاصله تا فرودگاه استانبول 25 دقیقه ، فاصله تا فرودگاه صبیحا 35 دقیقه، فاصله تا مرکز خرید وادی استانبول 6 دقیقه ، فاصله تا ایستینیه پارک 4 دقیقه ، فاصله تا بیمارستان آجی بادام 5 دقیقه و فاصله تا ساحل 8 دقیقه می باشد.

پروژه مسکن ماسلاک ارزش سرمایه گذاری زیادی دارد. از جمله مزایای این پروژه ، امتیازاتی مانند پارکینگ داخلی ، پارکینگ دو طبقه ، اتاق استراحت تلویزیون ، لابی ، کافه تراس ، تراس آفتاب و خدمات امنیتی و دوربین مداربسته وجود دارد. ویژگی هایی مانند ژنراتور و مخزن آب ارائه شده توسط این پروژه انرژی بی وقفه ای را برای ساکنان فراهم می کند.

برای خرید آپارتمان در منطقه ساریر استانبول و بازدید از این مجموعه یا هر یک از مجموعه های مسکونی در مناطق مختلف شهر استانبول، کافیست با ما تماس بگیرید . همکاران ما در دفتر استانبول آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما میباشند.

شروع قیمت ذکر شده بر اساس لیست قیمت اعلام شده از طرف شرکت ساختمانی نوشته شده است . اما توجه داشته باشید که تمام شرکت های ساختمانی بین 10 تا 12 درصد برای خریدهای نقدی به مشتریان تخفیف میدهند ، بنابراین انتخاب از شما ، دریافت بهترین تخفیف از ما.

گالری

با آ‌ اس ماسلاک زندگی مجلل در ساریر داشته باشید
AS20 Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak
AS Maslak

سایر آگهی های استانبول آسیایی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت
فارسی Türk