قصر باباجان(Babacan Palace) با چشم انداز دریا

صفحه اصلی / استانبول اروپایی/ منطقه اسنیورت / قصر باباجان(Babacan Palace) با چشم انداز دریا

قصر باباجان(Babacan Palace) با چشم انداز دریا
442
47
41

قصر باباجان(Babacan Palace) با چشم انداز دریا

منطقه اسنیورت

استانبول اروپایی


از 533,660 لیر

صرافی

قیمت به دلار : از 64,039 دلار

قیمت به یورو : از 53,902 یورو

قیمت به تومان : از 1,766,414,600 تومان

66 - 287 متر

نوساز

سیته

تماس با مشاور

هنگام تماس به کد آگهی اشاره فرمایید کد آگهی : KH-I-6

اطلاعات ملک

شهراستانبول اروپایی (اسنیورت)
نوع آپارتمان هاسیته
شروع قیمتاز 533,660 لیر
متراژ واحد ها66 - 287 متر
مساحت کلm2 5000 متر مربع
اتاق ها1 + 1 ، 2 + 1 ، 3 + 1
فاصله تا فرودگاه45 دقیقه
فاصله تا دریا15 دقیقه
فاصله تا مرکز شهر30 دقیقه

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

قصر باباجان(Babacan Palace) با چشم انداز دریا

منطقه اسنیورت استانبول، که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است، یکی از پرطرفدارترین مناطق بخش اروپایی استانبول در میان مهاجران می باشد، که در طی سال های اخیر با افزایش تعداد مجتمع های مسکونی مدرن ، توجه بسیاری از افرادی که قصد دریافت اقامت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری را دارند به خود جلب کرده است. اسنیورت با مجتمع های مسکونی و تجاری مدرن ، قیمت های مناسب و مجاورت با مهم ترین مناطق در ضلع اروپایی استانبول، مانند باشاک‌شهیر و بیلیک‌‌‌دوزو، یکی از پرطرفدار ترین محله های استانبول است. این منطقه سریعترین منطقه در حال توسعه استانبول نیز می باشد.

پروژه کاخ باباجان(Babacan Palace)، که در مرکزی ترین محل منطقه اسنیورت قرار دارد ، دارای آثار معماری عثمانی و انگلیسی است. در زمینی به مساحت 5000 متر مربع ، که دارای 184 آپارتمان ممتاز مسکونی در یک بلوک واحد است. یک بلوک 20 طبقه ، مساحت آپارتمانها که شامل 1+1 ، 2+1 و 3+1 است ، بین 66 تا 287 متر مربع متغیر است. پروژه کاخ باباجان(Babacan Palace)، که توسط باباجان یاپی در اسنیورت ساخته شده در کیفیت درجه یک در استانداردهای فوق العاده لوکس با چشم انداز دریا و سقف بلند ارائه می‌شود.

 پروژه کاخ باباجان(Babacan Palace)،که با موقعیت مکانی و امکانات اجتماعی مجلل ارائه شده توجه افراد را به خود جلب می‌کند، در فاصله 5 دقیقه ای از E-5 و 15 دقیقه از فرودگاه آتاتورک است و با متروبوس 5 دقیقه پیاده فاصله دارد.

از جمله فرصت های اجتماعی ارائه شده توسط پروژه : خدمات پذیرایی ، لابی ، زمین بازی کودکان ، استخر شنای کودکان، استخر شنای روباز ، مرکز تناسب اندام ، سونا ، حمام ترکی ، آبگرم ، تراس آفتابگیر و پارکینگ سرپوشیده است.

برای خرید آپارتمان در منطقه اسنیورت استانبول و بازدید از این مجموعه یا هر یک از مجموعه های مسکونی در مناطق مختلف شهر استانبول، کافیست با ما تماس بگیرید. همکاران ما در دفتر استانبول آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما می‌باشند.

شروع قیمت ذکر شده بر اساس لیست قیمت اعلام شده از طرف شرکت ساختمانی نوشته شده است. اما توجه داشته باشید که تمام شرکت های ساختمانی بین 10تا 12 درصد برای خریدهای نقدی به مشتریان تخفیف میدهند، بنابراین انتخاب از شما، دریافت بهترین تخفیف از ما.

گالری

قصر باباجان(Babacan Palace) با چشم انداز دریا
41
4
5
47
442

سایر آگهی های استانبول اروپایی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت
فارسی Türk