پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) در اسنیورت

صفحه اصلی / استانبول اروپایی/ منطقه اسنیورت / پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) در اسنیورت

پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) در اسنیورت
7
6
5

پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) در اسنیورت

منطقه اسنیورت

استانبول اروپایی


از 820,000 لیر

صرافی

قیمت به دلار : از 98,400 دلار

قیمت به یورو : از 82,824 یورو

قیمت به تومان : از 2,714,200,000 تومان

65 تا 200 متر

نوساز

سیته

تماس با مشاور

هنگام تماس به کد آگهی اشاره فرمایید کد آگهی : KH-I-84

اطلاعات ملک

شهراستانبول اروپایی (اسنیورت)
نوع آپارتمان هاسیته
شروع قیمتاز 820,000 لیر
متراژ واحد ها65 تا 200 متر
مساحت کل18693 m2 متر مربع
اتاق ها 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1
فاصله تا فرودگاه45 دقیقه
فاصله تا دریا10 دقیقه
فاصله تا مرکز شهر30 دقیقه

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) در اسنیورت

منطقه اسنیورت استانبول، که در بخش اروپایی این شهر واقع شده است، یکی از پرطرفدارترین مناطق بخش اروپایی استانبول در میان مهاجران می باشد، که در طی سال های اخیر با افزایش تعداد مجتمع های مسکونی مدرن، توجه بسیاری از افرادی که قصد دریافت اقامت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری را دارند به خود جلب کرده است. اسنیورت با مجتمع های مسکونی و تجاری مدرن، قیمت های مناسب و مجاورت با مهم ترین مناطق در ضلع اروپایی استانبول، مانند باشاک‌شهیر و بیلیک‌‌‌دوزو ، یکی از پرطرفدار ترین محله های استانبول است. این منطقه سریعترین منطقه در حال توسعه استانبول نیز می‌باشد.

پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) که در منطقه اسنیورت استانبول ساخته شده است. با معماری فوق العاده با مساحت 18،963 متر مربع می‌باشد ، که از این تعداد 10 هزار و 500 متر مربع به مناطق سبز اختصاص دارد. شامل 627 اقامتگاه ، 107 دفتر ، 33 مغازه خیابانی ، یک بازار سرپوشیده با 30 مغازه و امکانات اجتماعی در زمینی به مساحت 19200 متر مربع است. آپارتمان های نوع 1+1 ، 2+1 ، 3+1 و 4+1 در 3 بلوک قرار دارند ، که شامل بلوک های 15، 25 و 39 طبقه می باشد. اندازه آپارتمان ها از 65 متر مربع شروع می شود و تا 500 متر مربع می‌رسد.

پروژه گوموش(Gümüş Panorama)، در نقطه ای قرار دارد که با فرصت های حمل و نقل ، گزینه های خرید ، موسسات آموزشی و بهداشتی در اسنیورت زندگی با کیفیتی را برای صاحبان خود فراهم میکند، این پروژه در فاصله 3 دقیقه‌ای از مرکزخرید آکباتی و توروم، 6 دقیقه از مارمارا و 5 دقیقه از بیمارستان آجی بادم قرار دارد. این پروژه برای حمل و نقل توسط متروبوس و همچنین گزینه های حمل و نقل جاده ای مانند اتوبوس و مینی بوس کاملا در دسترس می‌باشد، پروژه گوموش با فرودگاه سوم 45 دقیقه فاصله دارد .

در پروژه گوموش(Gümüş Panorama) ، که بخش قابل توجهی از آن به امکانات اجتماعی و مناطق محوطه سازی اختصاص داده شده است: استخر شنای روباز ، استخر شنای کودکان ، زمین تنیس ، تراس مشاهده ، زمین ورزش در فضای باز ، زمین بسکتبال ، زمین های بازی کودکان ، فضای کباب پز ، فضای نشیمن و تراس آفتاب ، سیستم دوربین 24 ساعته و تیم امنیتی ، پارکینگ داخلی قرار دارد. هدف از این امکانات این است که ساکنان در هر سنی بتوانند با همسالان خود معاشرت کنند و از زندگی لذت ببرند.

برای خرید آپارتمان در منطقه اسنیورت استانبول و بازدید از این مجموعه یا هر یک از مجموعه های مسکونی در مناطق مختلف شهر استانبول، کافیست با ما تماس بگیرید. همکاران ما در دفتر استانبول آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما می‌باشند.

شروع قیمت ذکر شده بر اساس لیست قیمت اعلام شده از طرف شرکت ساختمانی نوشته شده است. اما توجه داشته باشید که تمام شرکت های ساختمانی بین 10تا 12 درصد برای خریدهای نقدی به مشتریان تخفیف میدهند، بنابراین انتخاب از شما، دریافت بهترین تخفیف از ما.

گالری

پروژه لوکس گوموش(Gümüş Panorama) در اسنیورت
3
4
5
6
7

سایر آگهی های استانبول اروپایی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت
فارسی Türk