قوانین پایه

صفحه اصلی / لیست قوانین / قوانین پایه

1.مدیریت سایت mavievler.com ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران و کشور ترکیه را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای آگهی های مجوعه ها مشکلی بوجود نیاید.
2-mavievler یک سایت خصوصی است و جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی ها میکند.
3.اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.
4.آگهی هایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن  کنند و  یا به مقامات ایران و مقامات ترکیه ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند  مسدود خواهند شد.
5.آگهی کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند  مسدود خواهد شد.
6.در جهت حفظ منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده  آگهی های آزمایشی و آگهی های غیر فعال و  بدون محتوا حذف خواهد شد.
- هرگونه استفاده از mavievler به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. mavievler هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ mavievler استفاده می‌کنند و یا رزومه خود را روی سایت ثبت کرده‌اند.

موارد زیر منجر به عدم انتشار آگهی و یا تغییر آن خواهد شد:

1.مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه و عرف جوامع دو کشور، ناقض حریم شخصی افراد، نقص در اطلاعات شرکت (مانند لوگو، شرح فعالیت، آدرس وب‌سایت، شماره تلفن و...)، هر گونه توهین به ادیان رسمی دو کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف، استفاده از نام یا لوگوی سازمان دیگری بدون اجازه کتبی از آن مجموعه (ضروری است این اجازه ممهور به مهر شرکتی آن سازمان باشد و برای مسئول مربوطه در mavievler ارسال شود.)، هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی، انتشار آگهی در زمینه شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه، درج آدرس وب‌سایت و اطلاعات تماسی (مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل) در متن آگهی، وجود جملات نادرست از نظر املائی.
2.مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به mavievler ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
3.mavievler مختار است هر گونه پیام، آگهی یا تصویری که به این سایت ارسال شده یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا توسط کاربران ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند ویرایش کند.
4.mavievler مختار است هر گونه پیام، آگهی یا تصویری که به این سایت ارسال شده یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا توسط کاربران ایجاد شده باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف کند. حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است.
5.استفاده از محتويات سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوائی و ظاهری) با ذکر منبع و اهداف غيرانتفاعی و صرفا" جهت اطلاع رسانی بلامانع است.
6.هر گونه انتشار مجدد مطالب وب‌سايت (به شكل اوليه و بدون تغيير در ساختار محتوائی و ظاهری) بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت و بدون ذکر منبع، ممنوع است .
7.در صورتی که مطلبی از اين سايت توسط اشخاص حقوقی و حقيقی از منبع ثالثی اخذ شده باشد، ذکر منبع اوليه ضروری است .
8.هر گونه استفاده تجاری از محتويات سايت در نشريات بدون کسب اجازه كتبی از مديريت سايت، ممنوع است .
9.در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت بر روی ساير سايت ها و يا وبلاگ ها، ذکر منبع باید همراه درج لينک سايت mavievler صورت گیرد.
10. در صورت انتشار هر گونه محتويات اين سايت در مطبوعات و يا ساير سايت‌ها و وبلاگ‌ها که در طی چندين بخش منتشر می‌گردد، ذکر منبع بطور کامل در هر يک از بخش ها الزامی است.
11.کليه پيوندها به ساير سايت‌ها، صرفا "جهت اطلاع رسانی" بوده و mavievler مسئوليتی در رابطه با محتويات سايت‌های معرفی شده نخواهد داشت.
12.تبديل محتويات سايت به هر شكلی اعم از PDF, DOC و ... جهت ارائه بر روی سايت‌ها و وبلاگ‌ها بدون كسب اجازه كتبی از مديريت سايت ، ممنوع است.
13.اين سايت تاكنون مجوز نشر محتويات سايت را به هيچ شخص حقوقی و يا حقيقی واگذار نكرده است. در صورت صدور مجوز لازم،‌ مراتب از طريق سايت به اطلاع عموم خواهد رسيد.
14.مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به mavievler که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ، شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و mavievler مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
15.«شرایط و ضوابط استفاده» بیانگر ارجح بودن آنها بر هر توافق دیگری خواهد بود. مدیریت وبسایت حق به‌روزرسانی «شرایط و ضوابط استفاده» را بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و بدون اطلاع کاربران خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده «شرایط و ضوابط استفاده» در وب‌سایت به صورت قانونی شامل حال کاربر خواهد شد و این کاملا به عهده کاربر است که از مفاد «شرایط و ضوابط استفاده» مطلع باشد.
16.قوانین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.
17.استفاده از عبارت‌ها یا کلماتی مانند: خریدار، فروش، ویژه، رند، مفت، ارزان، نو، زیر قیمت، استثنائی، گوشی، حراج و موارد مشابه
18.برنامه‌ها و روش‌های عبور از فیلترینگ، VPN و خدمات یا کالاهای مربوط به نصب آنتن، راه اندازی ماهواره یا اینترنت ماهواره‌ای
19.شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه
20.هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه یا بدون جایزه)
21.آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی
22.هر گونه کالایی که موجب رواج خشونت و آسیب رساندن به دیگران می‌شود، مانند: سلاح‌های گرم و سرد، مواد محترقه و امثال آن
23.کالا و خدمات مرتبط با مواد مخدر، سیگار یا ترک اعتیاد
24.فروش دستگاه فلزیاب، گنج‌یاب، حفاری غیرمجاز یا لوازم و تجهیزات مرتبط با آن
25.خدمات مرتبط با همسریابی، دوست‌یابی، مشاوره خانوادگی آگهی‌هایِ محرمیت، صیغه و ازدواج
26.فروش فاکتور و پیش فاکتور برای اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن
27.خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع خرید و فروش اعضای بدن، مانند:‌ کلیه درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور
28.درج شماره حساب در متن آگهی 
29.خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود
30.خرید و فروش حیوانات، پرندگان و خزندگان وحشی و گوشت‌خوار خرید و فروش مواد غذایی، تقویتی و مکمل‌های ورزشی
31.قرار ملاقات غیرتجاری به صورت آنلاین
32.هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و mavievler در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت