خرید آپارتمان در باهچه شهیر

صفحه اصلی / استانبول اروپایی/ منطقه / خرید آپارتمان در باهچه شهیر

خرید آپارتمان در باهچه شهیر
خرید آپارتمان در باهچه شهیر
خرید آپارتمان در شهیر
خرید باهچه شهیر

خرید آپارتمان در باهچه شهیر

استانبول اروپایی -


107 - 323 متر

نوساز

پروژه

شرکت های طرف قرارداد


سایت تبلیغاتی ماوی اولر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی‌های موجود در سایت ندارد. قبل از اقدام به استفاده از خدمات، اطمینان کافی را حاصل نمایید.

اطلاعات ملک

شهراستانبول اروپایی ()
نوع آپارتمان هاپروژه
متراژ واحد ها107 - 323 متر
مساحت کل215000 متر مربع
اتاق ها1+1 ، 1+2 ، 1+3 ، 1+4، 1+5
فاصله تا فرودگاه
فاصله تا دریا
فاصله تا مرکز شهر

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

توضیحات
گالری عکس
نقشه داخلی

توضیحات

خرید آپارتمان در باهچه شهیر , باغچه شهیر، که در سال‌های اخیر میزبان توسعه واجد شرایط با پروژه‌های مسکونی معتبر بوده است، با گسترش فلسفه طراحی اجرا می‌شود که به لطف رابطه یک به یک که با "سبز" برقرار می‌کند، خود را از همتایان خود متمایز می‌کند. این پروژه که در زمینی شیب‌دار واقع شده است، با داشتن اقامتگاه‌های واجد شرایط، مناطق اجتماعی و چشم‌اندازهای منحصربه‌فرد، کمک قابل توجهی به دگرگونی شهری استانبول در سال‌های اخیر خواهد کرد و امکان به دست آوردن فضاهای غنی با شیب‌های طبیعی را فراهم می‌کند.

معیارهای طراحی اولویت در کاربری زمین؛ برای محافظت از حریم خصوصی با ارائه مناطق آزادی شخصی به کاربران، ایجاد فضایی برای بافت سبز با "بیلستان ها"، ایجاد مناطق زندگی جایگزین با قرار دادن گروه های مختلف ساختمانی، و ایجاد میادین، زمین های بازی و امکانات اجتماعی که تجسم پویایی هستند. «شهری بودن» که زمینه را برای جلسات فضایی مورد نیاز جامعه پذیری فراهم می کند.

ویلاها

ایده آل برای خانواده های پرجمعیت با باغ و انتظار یک چیدمان مجزا، ویلاها با 5 اتاق شامل اتاق ابزار و 2 اتاق نشیمن با اتاق نشیمن در طبقه دوم طراحی شده اند.
ویلاهایی که در تابستان می توانید لحظات خوشی را در کنار خانواده و عزیزانتان در باغی سرسبز سپری کنید، با منظره ای که در زمستان وقتی از پنجره به بیرون نگاه می کنید، تقریباً شبیه کارت پستال می شود، شما را خیره می کند.

باغ دوبلکس

برای یک زندگی خانوادگی شاد در آمیخته با طبیعت، جایی که هر سایه سبز و بافت منحصر به فرد طبیعت را احساس خواهید کرد.
زندگی در باغ ویلاهای دوبلکس با تمام پویایی شروع شد.

آسمان دوبلکس

اگر در رویای باغی هستید که بتوانید لحظات خوشی را در تنهایی با عزیزانتان سپری کنید یا لحظاتی منحصر به فرد را که در آن در آبی آسمان گم شوید، ویلاهای اسکای دوبلکس فقط برای شما هستند.

ویلاهای اسکای دوبلکس که رنگ‌های طبیعت را با چشم‌اندازی غیرقابل توقف با محوطه‌های باغ و تراس به خانه شما می‌آورد، هم روابط همسایگی شما را زنده نگه می‌دارد و هم زیبایی‌های طبیعی را که دلتنگ آن‌ها می‌شوید زیر پایتان قرار می‌دهد.

سیمپلکس

در ویلاهای چند طبقه سیمپلکس، بدون خروج از شهر، با یک طبقه و محوطه باغ بزرگ، زندگی امن و آرام در طبیعت در انتظار شماست.

عمارت ها

کوناکلار با چشم اندازی از طبیعت که هر آپارتمان آن مشرف به بیشه سرسبز، باغ ها و مناطق فعالیت است. با پنجره خلیجی و تراس بزرگ آن می توانید زندگی دلپذیری را در آغوش بگیرید. عمارت 5 طبقه متشکل از یک اتاق سرگرمی و مطالعه، 4 اتاق و یک اتاق نشیمن و آشپزخانه بزرگ. این یک زندگی مجزا و بزرگ در یک طبقه ارائه می دهد.

خانه ها

با انتخاب باغ، باغ دوبلکس، پنت هاوس و آپارتمان با بالکن بزرگ از 2+1، 3+1، 3،5+1، 4+1، 4،5 می توانید امنیت و آسایش زندگی آپارتمانی کم متراژ را تامین کنید. گزینه های زندگی +1 در Evler که با معماری خود تحت تاثیر قرار می دهد. . تعداد محدودی آپارتمان در فاز جدید اولر که با چشم انداز خود زندگی در طبیعت را ارائه می دهد، به زودی به فروش می رسد.

بلوک های مسکونی دارای طیف وسیعی از انواع مسکن هستند که از 2+1 تا 5.5+2 شروع می شود، در این پروژه که با تنوع بخشیدن به آنها به منظور غنی سازی معیارهای زندگی مسکن، حداکثر تقاضاهای مختلف مشاهده می شود. ساختمان های پروژه شامل ویلاهای دوقلو 2 طبقه، 3 طبقه با انواع تک طبقه و دوبلکس، ساختمان های 4 طبقه دوبلکس، آپارتمان های 5 و 7-8 طبقه می باشد.
در پروژه ای که در آن معماری سنتی مسکونی هم در برنامه ریزی و هم در طراحی نما به صورت مدرن و با جزئیات انجام شد، اصل طراحی آمیختگی با طبیعت در انتخاب متریال ادامه یافت و معیارهای انتخاب در گسترش استعاره "محافظت" به عنوان رنگ و بافت.

دسترسی به واحدهای ویلایی، که بر روی خاکریزهای طبیعی بالای گاراژهای پارکینگ قرار دارند، از طریق مسیرهای عابر پیاده بدون وقفه و ایمن و غنی شده با مناطق محوطه سازی فراهم می شود. به همین ترتیب، پارچه سبز به عنوان یک ارزش مثبت در زندگی روزمره ساکنان در تمام مناطق مسکونی مشارکت می‌کند و با میدان‌های ایجاد شده، فرصت‌های اجتماعی شدن افزایش می‌یابد.

گالری عکس

خرید آپارتمان در باهچه شهیر
خرید آپارتمان باهچه شهیر
خرید آپارتمان در باهچه شهیر
خرید باهچه شهیر
خرید آپارتمان در شهیر
خرید آپارتمان در باهچه شهیر

نقشه داخلی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت