استانبولاستانبول

خرید ملک در استانبول

خرید ملک در استانبول, لیست املاک در شهر استانبول در سال های اخیر سرمایه گذاری به شکل های مختلفی انجام میگیرد. اما کدامین نوع از این سرمایه گذاری ها پر سود و مطئن خواهد بود؟ سال های پر التهاب در خاطره هر ایرانی باقی خواهد ماند، سال هایی که سرمایه ها از دست می روند و یک عمر تلاش بر باد خواهد رفت. در چند سال اخیر با توجه به حضور توریستی بسیار گسترده هموطنانمان در کشور ترکیه فرصت های بسیاری را برای هر ایرانی فراهم کرده است.

صفحه اصلی / استانبول

لیست املاک در شهر استانبول


استانبول آسیایی
استانبول اروپایی

خرید ملک در استانبول, لیست املاک در شهر استانبول در سال های اخیر سرمایه گذاری به شکل های مختلفی انجام میگیرد. اما کدامین نوع از این سرمایه گذاری ها پر سود و مطئن خواهد بود؟ سال های پر التهاب در خاطره هر ایرانی باقی خواهد ماند، سال هایی که سرمایه ها از دست می روند و یک عمر تلاش بر باد خواهد رفت. در چند سال اخیر با توجه به حضور توریستی بسیار گسترده هموطنانمان در کشور ترکیه فرصت های بسیاری را برای هر ایرانی فراهم کرده است.

دلایل خرید ملک در استانبول چیست؟


خرید ملک در استانبول با داشتن لیست املاک در شهر استانبول به راحتی انجام میگیرد. با توجه به افت ارزش پول ملی در چند سال اخیر یکی از بهترین راه ها برای حفظ سرمایه خرید ملک است. تجربه برایمان ثابت کرده است که ملک در هر شرایطی ارزش خود را حفظ و به رشد از سایر بازار های تجارتی می پردازد.

خرید ملک در استانبول

⦁ رویکرد اقتصادی :


کشور ترکیه با سیاست اقتصادی خود رویکرد ویژه ای به توریست های خارجی دارد. این توریست ها با وارد کردن سرمایه های خود به ترکیه علاوه بر رونق گردشگری در شهر های توریستی به رشد اقتصاد ترکیه کمک می کند. این رشد اقتصادی باعث گستردگی انواع امکانات، خدمات اجتماعی و توریستی خواهد بود. لذا در مرحله اول نگاه محبت آمیزی به توریست خواهند داشت.


دلایل خرید ملک در استانبول چیست؟

⦁ توریست پذیری :


این کشور با دارا بودن از جاذبه های توریستی، سالانه تعداد بسیاری از توریست های سراسر دنیا را به خود دعوت می کند. اخیراًً این توریست ها اقدام به خرید ملک در استانبول و شهرهایی توریستی ترکیه کرده اند. لیست املاک در شهر استانبول بسیاری از غیر بومیان این کشور را در خود جای داده است. مهاجر پذیری کشور ترکیه و اقدام به خرید ملک توسط این توریست ها در این کشور نشان از حرکت جمعی برای پیشرفت و توسعه در این کشور و شهرهای توریستی آن می باشد.


⦁ سرمایه گذاران خارجی :


ورود سرمایه اقتصادی گردش مالی را در پی خواهد داشت این گردش پولی برای توسعه و پیشرفت نقش مستقیم دارد. برای نمونه در شهر استانبول در بخش اروپایی این شهر که جاذبه های توریستی بیشتری دارد، ورود سرمایه گذاران به این بخش شهر با ساخت ساختمان های عالی و لوکس آینده ای درخشان برای استانبول و ساکنانش رقم خواهند زد. اگر می خواهید سرمایه با ارزشتان در آینده بیشتر شود، حتماً به لیست املاک در شهر استانبول نگاه کنید، بعد از مورد پسند شدن ساختمان با خرید ملک در استانبول از آینده خیالتان راحت باشد و سرمایتان در حال افزایش خواهد بود.


⦁ فرهنگ مشابه :


در کشور ما و کشور ترکیه مشترکات فرهنگی بسیاری وجود دارد. به گونه ای که در برخی رفتارهای اجتماعی هر دو کشور به یک صورت عمل می کنند. اشتراکات فرهنگی این کشور را به مقصدی محبوب برای مهاجرت و سفر تبدیل کرده است. در میان شهرهای کشور ترکیه استانبول محبوبیت بیشتری برای سفر و انجام سرمایه گذاری است.


دلایل خرید ملک در استانبول چیست؟

⦁ گرفتن اقامت :


با پاسپورت تنها 3 ماه می توانید در ترکیه اقامت داشته باشید. برای بیشتر کردن این مدت و گرفتن اقامت در این کشور می توانید ملک بخرید با خرید ملک در این کشور یکی از راه های اقامت برای شما گشوده خواهد شد. از بهترین شهرها برای خرید ملک شهرهای توریستی است. با خرید ملک در شهر استانبول هم ملک خریده اید و هم سرمایه گذاری کرده اید.


⦁ شروعی دوباره :


بسیاری از انسان ها برای زندگی کردن کشورهایی غیر از زادگاه خویش را انتخاب می کنند. در کشور ترکیه که میزان مهاجرت پذیری بالایی دارد، خود را تبدیل به یکی از بهترین مقصد های این مهاجران برای شروعی دوباره کرده است.


⦁ تفریح و سرگرمی :


شادی و سرگرمی جز اخلاقیات جدانشدنی هر انسانی است، شهر استانبول با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی، توریستی بودن و داشتن دریا از بهترین گزینه ها برای تفریح و سرگرمی میباشد، کسانی که علاقه دارند تفریح های جذاب و شادی را تجربه کنند از لیست املاک در شهر استانبول دیدن کنند و در نهایت خرید ملک در استانبول را انجام دهند.


لیست املاک در شهر استانبول چه فایده ای دارد؟


با وجود نظم در طبقه بندی املاک با معیار قیمت و نوع ملک سرعت و کیفیت خدمات رسانی مشاوران املاک افزایش می یابد. این لیست به شما کمک های زیادی می کند تا در آخر تصمیمی عاقلانه و خریدی پر سود انجام دهید. این لیست در تصمیم گیری خرید شما تاثیر مستقیم خواهد داشت. برخی از فواید این لیست املاک عبارت است از :


لیست املاک در شهر استانبول

⦁ تعیین منطقه :


با تعیین هر منطقه از شهر استانبول، ویژگی های منطقه به صورت خاص بیان می شود. مثلاً به طور کلی املاک در شهر استانبول که ساختاری به صورت تپه های متعدد دارد، به بخش استانبول آسیایی و استانبول اروپایی تقسیم شده است. املاک در بخش استانبول آسیایی قیمت های پایین تری نسبت به املاک بخش اروپایی دارد. علت این اختلاف قیمت نیز به خاطر دسترسی های بخش اروپایی به جاذبه های توریستی شهر است. بخش اروپایی به جاذبه های توریستی شهر بسیار نزدیک است، این فاصله کم، قیمت املاک این منطقه را افزایش داده است.


⦁ بافت شهری :


لیست املاک برای تشخیص بافت شهر بسیار موثر است، یعنی اگر فردی هستید که گرایش به خانه های جدید و مدرن دارید هرگز نباید سمت خانه های مرکز شهر بروید، زیرا این خانه ها دارای بافت قدیمی هستند. لذا فقط کسانی که به دنبال خانه های قدیمی هستند باید به سراغ املاک موجود در مرکز شهر بروند. لیست املاک در شهر استانبول شما را بسیار سریع به مقصودتان می رساند.


لیست املاک در شهر استانبول چه فایده ای دارد؟

⦁ توان اقتصادی :


لیست املاک به شما قدرت تصمیم گیری برای خرید ملک متناسب با توان اقتصادیتان می دهد، اگر می خواهید خانه ای با پول نقد تهیه کنید، موارد مناسب را ارائه می دهد و اگر می خواهید به صورت اقساط تهیه کنید موارد اقساطی را به شما پیشنهاد می دهد، حتی می توانید خانه ای را پیش خرید کنید. همه این تصمیم گیری ها بر اساس توان اقتصادی شما برای خرید ملک در شهر استانبول صورت می گیرد، در این تصمیم گیری لیست املاک در شهر استانبول شما را یاری خواهد داد.


⦁ سطح فرهنگی :


در لیست املاک استانبول هر منطقه از این شهر فرهنگ خاص به خود را دارد، اگر میخواهید منطقه ای را انتخاب کنید که بعداً در آن مشکلات اجتماعی نداشته باشید حتماً در محل انتخابی منزل و ملک خود تحقیق کنید، لیست املاک اندکی شما را یاری خواهد کرد.


خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت