استانبول آسیاییاستانبول آسیایی

خرید ملک در استانبول آسیایی

خرید ملک در استانبول آسیایی مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است. در سالهای اخیر با کاهش ارزش پول ملی و افزایش قیمت مسکن در داخل کشور؛ تمایل به خرید ملک و سرمایه گذاری در کشورهای همسایه به ویژه در در شهر استانبول ترکیه میان ایرانیان افزایش پیدا کرده است.

صفحه اصلی / استانبول / استانبول آسیایی

لیست املاک در منطقه آسیایی استانبول


پروژه ها
ویلایی

خرید ملک در استانبول آسیایی مورد توجه بسیاری از ایرانیان قرار گرفته است. در سالهای اخیر با کاهش ارزش پول ملی و افزایش قیمت مسکن در داخل کشور؛ تمایل به خرید ملک و سرمایه گذاری در کشورهای همسایه به ویژه در در شهر استانبول ترکیه میان ایرانیان افزایش پیدا کرده است.

خرید ملک در استانبول آسیایی


استانبول از جمله جذاب ترین شهرهای دنیاست که از ویژگی های خاص خود برخوردار می باشد. یکی از جالب ترین خصوصیات این شهر؛ موقعیت جغرافیایی آن می باشد که در دو قاره آسیا و اروپا واقع شده است. بخش آسیایی شهر استانبول از مزیت های زیادی برخوردار است و همین مزایا، آن را به یک منطقه ایده آل برای سرمایه گذاری و خرید ملک تبدیل کرده است اگر بخواهیم منطقه آسیایی استانبول را با بخش اروپایی آن مقایسه کنیم؛ باید بگوییم از تراکم جمعیتی بیشتری برخوردار است و در عین حال، امنیت بالاتری دارد.


استانبول آسیایی دارای آب و هوای معتدل و دلچسب است و به علت بارندگی های زیاد، از طبیعت سرسبز و زیبایی نیز برخوردار می باشد. بسیاری از خیابان های قدیمی استانبول از جمله خیابان بغداد؛ در بخش آسیایی این شهر واقع شده است. در این خیابان رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد. دارا بودن مراکز خرید لوکس و برند از دیگر ویژگی این منطقه است که می توان به آن اشاره کرد. مرکز خرید کوزی از جمله بهترین و محبوب ترین مراکز خرید استانبول آسیایی است که در خیابان بغداد واقع شده است. مراکز خرید مشهور دیگری مثل مرکز خرید آکاسی، پالادیوم و اپتیموم نیز در قسمت آسیایی شهر استانبول واقع شده است.


جاذبه های استانبول آسیایی فقط به مراکز خرید لوکس محدود نمی شود. در این شهر انواع مختلفی از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری فرهنگی نیز قرار دارد که سالانه هزاران توریست را به سمت خود می کشاند. شهر استانبول در کنار جاذبه های گردشگری؛ امکانات مورد نیاز برای یک زندگی نرمال را فراهم آورده است. برای مثال می توان معماری و زیرساخت شهری را اشاره کرد که در وضعیت عالی قرار دارد. مدارس، دانشگاه ها، بیمارستان ها و تمامی امکانات رفاهی، بهداشتی، خدماتی و پزشکی که بسیار مطلوب بوده و این شهر را به یک مکان ایده آل برای مسافرت و زندگی تبدیل کرده است.


خرید ملک در استانبول آسیایی

چرا خرید ملک در استانبول آسیایی


استانبول آسیایی در کشور ترکیه؛ از جمله مناطقی است که مورد توجه خریداران و سرمایه گذاران قرار گرفته است. خرید ملک در استانبول آسیایی به دلیل مزیت هایی که به همراه دارد؛ یک سرمایه گذاری امن به شمار می رود که می تواند آینده شما را تضمین کند.

مهم ترین مزایای خرید ملک در ترکیه به شرح زیر است:


قیمت مناسب


همان طور که می دانید در خرید ملک، قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است. خرید ملک در هر کشوری گران است و در برخی از کشورها مثل آمریکا و کانادا؛ نرخ خرید ملک؛ بالاتر است. اما شهرهای کشور ترکیه از جمله استانبول آسیایی، از نظر قیمت ملک؛ در وضعیت مطلوبی هستند. قیمت خرید ملک در استانبول آسیایی، بسیار ایده آل و مناسب است، حتی برای افرادی که سرمایه خیلی زیادی ندارند. نکته مهم دیگر در مورد ملک های استانبول؛ نوساز بودن آنها می باشد. به طور کلی خانه های کشور ترکیه بیشتر نوساز بوده و به صورت مهندسی ساز و کاملا استاندارد ساخته شده است. بنابراین وقتی قیمت خرید ملک در استانبول آسیایی را با سطح کیفیت زندگی در این شهر و نوع ساخت ملک ها مقایسه کنیم، می بینیم که ارزش خانه ها از قیمت آن بسیار بیشتر است.


آب و هوا و شرایط جغرافیایی عالی


همان طور که اشاره کردیم، شهر استانبول از آب و هوای معتدل بی نظیری برخوردار است. آب و هوای مطبوع و بارانی، طبیعت سرسبز، تابستان دلچسب و آفتابی و زمستانی بدون سرمای سخت؛ این شهر را برای زندگی و یا سفر؛ محبوب کرده است.


آب و هوا و شرایط جغرافیایی استانبول

فرهنگ و سنت مردم ترکیه


ترکیه با کشور ما شباهت فرهنگی زیادی دارد. همین تشابه فرهنگی؛ زندگی در این کشور را برای ایرانیان بسیار ساده تر کرده است و سفر و گردش را نیز بسیار دلچسب. بیشتر فرهنگ مردم ترکیه؛ به آداب و رسوم ایرانیان نزدیک است. برای مثال می توان غذاهای ترکیه ای را اشاره کرد که بیشتر آنها با ذائقه ایرانیان جور است، به طور نمونه کباب ترکی که در منوی رستوران های کشور ما وجود دارد و بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. شما اگر خرید ملک در استانبول آسیایی را به قصد سفر و یا زندگی انجام داده باشید؛ فرقی نمی کند. زیرا در هر صورت، تشابه های فرهنگی و غذاهای مورد پسند شما؛ اقامت در این شهر را برایتان لذت بخش تر می کند.


فرهنگ و سنت مردم ترکیه

دریافت اقامت ترکیه


یکی از مهم ترین مزایای خرید ملک در استانبول آسیایی، امکان اخذ اقامت ترکیه می باشد. ترکیه از جمله کشورهایی است که با خرید ملک، امکان اخذ اقامت دائم را فراهم کرده است. خریداران ملک در ترکیه معمولا با دو هدف اقدام به خرید خانه در این شهر می کنند. برخی برای سفر و دسته دیگری از افراد نیز برای زندگی و اقامت دائمی؛ در استانبول ملکی را خریداری می کنند. اگر شما به قصد دریافت اقامت به دنبال خرید ملک در ترکیه هستید؛ می توانید پس از خرید خانه مورد نظر خود برای دریافت اقامت، اقدامات لازم را انجام دهید. زمانی که اقامت ترکیه را اخذ نمایید، می توانید به راحتی از ایران به ترکیه رفت و آمد کنید و یا اینکه کلا در ترکیه اقامت داشته باشید. اگر با هدف تفریح، نیز خانه و یا ویلایی را در استانبول آسیایی خریداری کنید؛ این امکان را دارید که با ویزای توریستی در ترکیه بمانید( با ویزای توریستی محدودیت زمان دارید) و از یک سفر به صرفه بدون پرداخت اجاره هتل، لذت ببرید.


پایین بودن هزینه های زندگی


هزینه های زندگی در شهر استانبول و به طور کلی در کشور ترکیه؛ در مقایسه با بسیاری از کشورها از جمله کشورهای اروپایی پایین تر است. هزینه های مناسب مواد غذایی، پوشاک و خدمات درمانی از دیگر مزیت های خرید ملک در استانبول آسیایی برای خریداران می باشد.


هزینه های زندگی در استانبول آسیایی

برای خرید ملک در استانبول آسیایی، لازم است که مشاوران املاک معتبر منطقه استفاده کنید؛ تا شما را راهنمایی کنند. املاک ماوی اولر، از معتبرین ها در میان لیست املاک در منطقه آسیایی استانبول است که شما را در یک خرید مطمئن و مناسب؛ یاری می کند.

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت