املاک ایرانی در استانبولاملاک ایرانی در استانبول

مشاور املاک ایرانی در استانبول

مشاور املاک ایرانی در استانبول , ترکیه یک کشور زیبای اوراسیایی می‌باشد که قسمتی از آن در اروپا و قسمتی دیگر در آسیا قرار گرفته است. مشاور املاک ایرانی در استانبول، برای شهروندان ایرانی که قصد مهاجرت یا سرمایه‌گزاری در ترکیه را دارند می‌تواند بسیار کارآمد باشد. فرقی نمی‌کند به دنبال خرید ملک در ترکیه برای زندگی، مهاجرت یا سرمایه گذاری باشید. در هر صورت به مشاور املاک ایرانی در استانبول احتیاج دارید. که در طول مسیر خرید ملک موردنظرتان همراهیتان کند. همچنین مناطق مختلف استانبول آشنا باشد، متناسب با بودجه شما بهترین لوکیشن در استانبول را در نظر بگیرد. در نتیجه از بروز اشتباهات در این مسیر جلوگیری کند.

صفحه اصلی / مشاور املاک ایرانی در استانبول

لیست بنگاه های املاک در شهر استانبول


تمامی شرکت ها
استانبول آسیایی
استانبول اروپایی

مشاور املاک ایرانی در استانبول , ترکیه یک کشور زیبای اوراسیایی می‌باشد که قسمتی از آن در اروپا و قسمتی دیگر در آسیا قرار گرفته است. مشاور املاک ایرانی در استانبول، برای شهروندان ایرانی که قصد مهاجرت یا سرمایه‌گزاری در ترکیه را دارند می‌تواند بسیار کارآمد باشد. فرقی نمی‌کند به دنبال خرید ملک در ترکیه برای زندگی، مهاجرت یا سرمایه گذاری باشید. در هر صورت به مشاور املاک ایرانی در استانبول احتیاج دارید. که در طول مسیر خرید ملک موردنظرتان همراهیتان کند. همچنین مناطق مختلف استانبول آشنا باشد، متناسب با بودجه شما بهترین لوکیشن در استانبول را در نظر بگیرد. در نتیجه از بروز اشتباهات در این مسیر جلوگیری کند.

انواع و اقسام املاک مانند ویلاها، آپارتمان ها و زمین و اراضی در مشاور املاک ایرانی در استانبول به فروش می‌رسند. بسیار زیاد می شنویم از افراد مختلفی که به دلیل اعتماد به مشاور املاک ناکارآمد سال‌ها در پی انجام مراحل و پروسه خرید ملک و دریافت ترکیه هستند.

مزایای مشاور املاک ایرانی در استانبول


مشاور املاک ایرانی در استانبول متعددی وجود دارند. با وجود املاک ایرانی، کار را برای شهروندان ایرانی که در پی خرید خانه در استانبول هستند ساده کرده‌اند. از سالیان گذشته مهاجرت به کشورهای دیگری اعم از ترکیه رواج داشته است. در این میان ایرانیانی که به ترکیه رفته‌اند توانسته‌اند با دریافت مجوز مشاور املاک ایرانی در استانبول را برای فروش املاک و مستغلات راه اندازی کنند. به این ترتیب راه را برای مهاجران ایرانی بسیار آسان کرده‌اند. یکی از راه‌های اخذ اقامت در استانبول شرکت‌های مهاجرتی در استانبول می‌باشد که ساده‌ترین راه پیشنهادی شرکت‌های مهاجرتی خرید ملک در استانبول و اخذ اقامت در استانبول می‌باشد.

مشاور املاک ایرانی در استانبول

برخی از مزایای مراجعه به مشاور املاک ایرانی در استانبول


مدیریت هزینه و بودجه برای سرمایه گذاری


پیش از اقدام به انجام هر عملی باید بدانید که این مسیر هزینه بر است. به همین جهت می‌توان با مدیریت صحیح و اعتماد به مشاور املاک ایرانی معتبر این هزینه‌ها را به حداقل رساند. به عنوان مثال لازم نیست برای خرید خانه در ترکیه وکیل تهیه کنید و هزینه گزافی برای اینکار بپردازید. تنها به مشاور املاکی مطمئن و معتمد احتیاج دارید که مسیر صحیح و آسان‌ترین مسیر را نشان دهد و راهنمایی‌تان کند.


تنوع املاک در مناطق مختلف استانبول 


در آژانس‌های املاک ایرانی می‌توانید با طیف وسیعی از خانه ها چه به صورت ویلایی و چه به صورت آپارتمانی در مناطق مختلف استانبول متناسب با سلیقتان رو به رو شوید و از میان آن‌ها متناسب‌ترین ملک با میزان بودجه و شرایط مدنظرتان را بیابید. مزیت مشاور املاک ایرانی برای شهروندان ایرانی، فارسی زبان بودن مشاورین و راهنمایی بهینه مسافرین و مهاجرین است. 


اجتناب از کلاهبرداری 


متاسفانه املاک تقلبی که سعی بر سودجویی و کلااه گذاشتن بر سر مسافرین و یا مهاجرین غافل و ناآگاه دارند، رو به افزایش است. مشاورین املاک ایرانی در ترکیه که دارای مجوز هستند می‌توانند این اطمینان را بدهند که سرمایه‌تان را در جای خوبی می‌گذارید و حس اعتماد و اطمینان بیشتری از خریدتان می‌دهند.تمام مشاوران ترک فقط به زبان ترکی مسلط هستند. اولین و مهمترین عامل برقراری ارتباط، برای ایرانیان زبان فارسی می‌باشد. متاسفانه مشاورین ترک به زبان فارسی مسلط نیستند. فارسی زبان بودن مشاور املاک در استانبول باعث اطمینان خاطر مهاجرین ایرانی می‌شود.


تسلط به زبان فارسی مشاورین املاک


در صورتی که بخواهید اقدام به انتخاب مشاور در ترکیه نمایید، اولین گزینه ارتباط برقرار کردن، زبان فارسی است. که این مهم تنها با مشاور املاک ایرانی که با زبان فارسی صحبت می‌کنند امکان پذیر است.مشاور املاک ایرانی با درک سلیقه، خواسته‌ها و مشخصات فرهنگی ایرانیان، در پیشنهاد و مشاوره مطمئنا در انتخاب ملک، کمک بسیار زیادی می‌کنند. ولی مهمتر از همه درک صحیح از مشکلات و موانع قانونی و حل آنها، بزرگترین کاری است که مشاور املاک ایرانی خواهد کرد. این در حالیست که مشاوران املاک ترک یا اطلاعاتی از این موانع ندارند و یا حل این مشکلات را به کار املاک مرتبط نمی‌دانند و مهاجرین را به وکیل ترک ارجاع می‌دهند که در این صورت مبلغ گزافی را باید پرداخت کنید.


خدمات مشاور املاک استانبول


از جمله مشاورین املاک حاضر در ترکیه با سابقه درخشان هستیم. با سال‌ها تجربه در این زمینه و داشتن مجوزهای لازم برای فعالیت، توانسته‌ایم اعتماد بسیاری از خریداران و شهروندان ایرانی را به خود جلب کنیم. از جمله خدمات ارائه‌دهنده تیم ما عبارت‌اند از:


- بررسی و ارزیابی موقعیت مکانی ملک موردنظر خریدار و میزان ارزش آن در آینده

- بررسی اینکه ملک دارای چه امکانات و شرایط رفاهی است

- بررسی شرکت سازنده ملک

- بهره‌گیری از متخصصین باسابقه در حوزه‌های حقوقی مرتبط با مهاجرت، تحصیل و کسب و کار در ترکیه

- رعایت اصل امانت، شفافیت و صداقت در تمام امور از ابتدا و در تمام مراحل انجام کار

- دارای مجوز رسمی از دارای مجوز از اتاق تجارت و املاک ترکیه

- مشاوره رایگان برای تمام اقدامات حقوقی در کشور ترکیه

- بررسی شرایط متقاضی و ارایه بهترین پیشنهادات مهاجرتی و حقوقی در کشور ترکیه

- بالاترین ضریب موفقیت در پرونده‌های حقوقی

- انجام تمام امور اقامت، پاسپورت و شهروندی ترکیه

- ارزیابی سلامت ساخت و ایمنی ملک موردنظر خریدار

- بررسی شرایط و هزینه‌های روز برای اجاره ملک توسط خریدار

- راهنمایی خریدار به جهت خرید خانه از پروژه‌های در حال ساخت

- همراهی کردن خریدار برای بازدید از املاک

- ارائه مشاوره برای سرمایه گذاری با خرید ملک در ترکیه

- مشاوره و راهنمایی خریدار ملک به جهت اخذ اقامت ترکی

- خدمات پس از فروش ملک توسط املاک ایرانی

از دیگر خدمات تیم ما کمک به خریداران ملک در جهت اجاره ملکشان است. افراد به دلایل مختلفی در ترکیه خانه خریداری می‌کنند. این دلایل می‌تواند شامل موارد زیر باشد.

- خرید ملک و اخذ اقامت

- به منظور قصد زندگی و مهاجرت به استانبول 

- برای سرمایه گذاری

معیارهای انتخاب بهترین املاک


خریداران و سرمایه گذاران ایرانی می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی با ما به عنوان بهترین مشاور املاک ایرانی در استانبول، به بهترین و ایده‌آل‌ترین پروژه‌ها در استانبول دسترسی یابند.مهاجرین می‌توانید با کمک مشاوران حرفه‌ای، شانس خود را برای شروع زندگی جدید و استفاده از تمامی امکانات و مزایای زندگی در کشوری آزاد مثل ترکیه امتحان کنند.مشاور املاک ایرانی در استانبول یک گزینه بسیار مهم است. چرا که اگر بخواهید برای زندگی، سرمایه گذاری و یا کار به استانبول مهاجرت کنید به یک مشاور امین و حرفه‌ای نیاز خواهید داشت که به زبان فارسی نیز مسلط باشد. وجود این مشاور املاک در ترکیه می‌تواند شما را در امر خرید خانه در استانبول همراهی کند. همچنین بهترین تجربه را در نهایت آرامش و امنیت خواهید داشت.


مزایای دسترسی به مشاور املاک ایرانی


یکی از مزایای دسترسی به مشاور املاک ایرانی در استانبول، امکان مدیریت همزمان بودجه برای سرمایه گذاری در شهر تاریخی استانبول و بهره مندی از بسیاری سرویس‌ها و مزایای منحصر بفرد می‌باشد.متاسفانه در سالهای اخیر بعضی از شرکت‌های مشاور املاک با تبلیغات دروغ و بی اساس تلاش کرده‌اند که با اطلاعات غلط و موهون، سودهای کلانی را بدست آورده و موجب ضرر و زیان جبران ناپذیری به سرمایه گذاران ایرانی شوند. از این رو، صداقت در گفتار و حفظ امنیت سرمایه مهاجرین مهمترین اولویت و هدف ما در استانبول است.اگر قصد مهاجرت به استانبول را دارید با کمک گرفتن از ما به عنوان بهترین مشاور املاک ایرانی در استانبول که با داشتن تمامی مجوزهای لازم و رسمی دولت ترکیه در زمینه خرید و فروش املاک در استانبول فعال هستیم، با خیال راحت از انتخاب و خرید ملک در استانبول تا اخذ پاسپورت ترکیه بهره خواهید برد.


مطلع باشید بسیاری از مشاورین و وکلای ترک، تجربه کار با ایرانیان را نداشته‌اند. در نتیجه اصلا از موانعی که از جابجایی پول و طریقه معافیت مالیاتی برای ایرانیان وجود دارد را سر در نمی‌آورند.


خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت