خرید خانه خرید خانه

خرید خانه در ترکیه

آپارتمان در ترکیه و خرید خانه در ترکیه می تواند یکی از فرصت های بسیار طلایی و خوب برای هر کس باشد. در سال های اخیر تعداد ایرانیانی که در خاک ترکیه اقدام به خرید خانه و آپارتمان کرده اند بسیار زیاد شده است. شهرهای مختلفی در این کشور دوست و همسایه وجود دارد که خریدن خانه در آن ها می تواند فرصت خوبی برای تفریح و یا سرمایه گذاری باشد.

صفحه اصلی / خرید خانه در ترکیه

لیست املاک برای خرید خانه در ترکیه


تمامی آگهی ها
استانبول آسیایی
استانبول اروپایی

آپارتمان در ترکیه و خرید خانه در ترکیه می تواند یکی از فرصت های بسیار طلایی و خوب برای هر کس باشد. در سال های اخیر تعداد ایرانیانی که در خاک ترکیه اقدام به خرید خانه و آپارتمان کرده اند بسیار زیاد شده است. شهرهای مختلفی در این کشور دوست و همسایه وجود دارد که خریدن خانه در آن ها می تواند فرصت خوبی برای تفریح و یا سرمایه گذاری باشد.

خرید خانه در ترکیه


خرید خانه در ترکیه باید بر اساس تجربه و منطق صورت بگیرید تا بعدا فرد دچار هیچ ضرری نگردد. متاسفانه برخی از افراد بدون داشتن اطلاعات و تجربه کافی اقدام به خرید آپارتمان در ترکیه می نمایند که این کار سبب متضرر شدن آن ها می گردد. اقدام به خرید خانه در ترکیه حتما باید با مشاوره و کمک افراد حرفه ای صورت گیرد. پرداخت کردن پولی برای یک آپارتمان در محلی نامناسب و شهر نامناسب سبب می شود تا پول و سرمایه زیاد شما از دست برود. بنابراین حتما قبل از اقدام به این کار از مشاوره ای حرفه ای کمک بگیرید.


خرید خانه در ترکیه

با خرید آپارتمان در ترکیه اقامت خود را بگیرید


بر اساس قوانین کشور ترکیه اگر یک خارجی املاکی به ارزش 250 هزار دلار را در خاک این کشور خریداری نماید، می تواند با طی مراحل قانونی بعد از 6 ماه اقامت دائمی کشور ترکیه را برای خودش و تمام اعضای خانواده دریافت نماید. البته لازم نیست تمام 250 هزار دلار را صرف یک آپارتمان نمایید، شما می توانید چندین ملک بخرید که ارزش تمام آن ها این مقدار باشد. برای این کار حتما باید مراحل اداری خرید آپارتمان در ترکیه را طی نموده و به اداره مالیات ترکیه مراجعه نمایید.


یکی از مزایای این نوع گرفتن اقامت این موضوع است که شما می توانید بدون اقامت دائم و زندگی در ترکیه شهروندی دائم این کشور را دریافت نمایید. به طور مثال شما می توانید به راحتی در ایران زندگی کرده و در عین حال شهروندی ترکیه را دارا باشید. همچنین یکی از نکات مثبت دیگر خرید آپارتمان در ترکیه اخذ پاسپورت و اقامت برای سایر اعضای خانواده می باشد. یعنی با خرید ملک 250 هزار دلاری در ترکیه فرزندان شما نیز اقامت دائمی را خواهند داشت. همچنین سرعت این موضوع نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در طی فقط چند ماه به راحتی اقامت خود را دریافت خواهید نمود.


آپارتمان در ترکیه

خرید آپارتمان در ترکیه به صورت اقساطی


برخی این تصور را دارند که اگر 250 هزار دلار به صورت نقد نداشته باشند دیگر باید با داشتن یک خانه در ترکیه خداحافظی کنند اما باید بدانید که شما می توانید با بهره مندی از شرایط خاص و اقساطی ملک خود را بخرید. برخی از شرکت های ساختمان سازی در ترکیه اقدام به فروش اقساطی آپارتمان های در حال ساخت می نمایند که افراد خارجی به راحتی می توانند طی قراردادی بعد از پرداخت تمام اقساط آپارتمان سند رسمی و قانونی آن را دریافت نمایند.


نکته ی بسیار مهمی که درباره ی خرید آپارتمان در ترکیه حتما باید بدانید این موضوع است که خرید و فروش هر ملک و آپارتمانی در ترکیه حتما باید مراحل قانونی را دانسته و آگاهانه اقدام به آن کار نمایید. ممکن است به عنوان یک فرد خارجی آشنایی کامل با قوانین و یا زبان این کشور نداشته باشید. مجموعه ماوی اولر با دارا بودن افراد حرفه ای و کاربلد این کمک را به شما می نمایند تا تمامی مراحل قانونی خرید آپارتمان در ترکیه انجام گرفته و شما با هیچ کلاهبرداری روبرو نگردید. متاسفانه برخی افراد سودجو با روش فروش اقساطی زمین در ترکیه اقدام به کلاهبرداری می نمایند.


کدام شهر و منطقه را برای خرید آپارتمان در ترکیه انتخاب نماییم؟


این سوال تقریبا همه کسانی است که قصد خرید آپارتمان در ترکیه را دارند. انتخاب منطقه و شهر برای خرید باید آگاهانه صورت بگیرد. استانبولی مرکز و اصلی ترین شهر در ترکیه به حساب می آید. این شهر با دارا بودن امکانات پیشرفته و شرایط سرمایه گذاری خوب یکی از قطب های محبوب به حساب می آید. در واقع استانبول مکانی عالی برای زندگی و پیشرفت کاری می باشد. شما می توانید استارت آپ خود را در این شهر راه بیندازید و زندگی کنید. در صورتی که هدف شما صرفا سرمایه گذاری می باشد باید گفت در صورت انتخاب منطقه مناسب سود خوبی نصیب شما خواهد شد.


شهرهایی مانند آنتالیا، بدروم و چشمه نیز مناطق توریستی و ساحلی کشور ترکیه هستند که خرید خانه در آن ها می تواند سود خوبی برای شما داشته باشد. شما می توانید با خرید ملک در این شهرها خودتان از تفریحات و مسافرت های عالی برخوردار شوید و یا در صورتی که خودتان قصد اقامت نداشته باشد از آن برای اجاره دادن به توریست ها استفاده کنید که این کار درآمد خوبی را برای شما خواهد داشت.


با مجموعه های معتبر اقدام به خرید آپارتمان در ترکیه نمایید


در صورتی که زبان ترکی بلد نباشید و به قوانین و مقررات ملکی در کشور ترکیه آگاه نیستید حتما باید از مجموعه ای حرفه ای و کاربلد برای خرید خانه کمک بگیرید. بررسی منطقه مناسب برای خرید، هدف شما از خرید خانه، سرمایه گذاری خوب و سود ده، خریداری آپارتمان با شرایط اقساطی و دارا شدن از امکانات اقامت و کار در ترکیه همه و همه از مواردی است که یک کارشناس خرید آپارتمان در ترکیه باید آن ها را به شما توضیح دهد.


همان طور که گفته شد در صورت انجام ندادن کارها توسط وکیل حرفه ای ممکن است کلاهبردارانی پول شما را برداشته و فرار کنند. حتما مجوزهای لازم مجموعه را بررسی کنید و کاملا آگاهانه برای خرید آپارتمان در ترکیه اقدام نمایید. سرمایه گذاری سود ده، اخذ اقامت دائم برای خود و اعضای خانواده و گذراندن اوقات خوش در مناطق زیبای ترکیه از مزایای خرید آپارتمان در ترکیه می باشد. شما می توانید با هدف های مختلف و متفاوت اقدام به این کار نمایید. در واقع می توان گفت خرید آپارتمان در ترکیه می تواند فرصتی برای شما و یا فرزندانتان باشد. اخذ پاسپورت برای کشورهای اروپایی بعد از داشتن اقامت ترکیه راحت تر خواهد بود و شما می توانید برای ادامه تحصیل و یا کار اقدام به دریافت پاسپورت سایر کشورها کنید


خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت