خرید آپارتمان در عمرانیه

صفحه اصلی / استانبول آسیایی/ منطقه عمرانیه / خرید آپارتمان در عمرانیه

خرید آپارتمان در عمرانیه
خرید آپارتمان در عمرانیه
آپارتمان عمرانیه
خرید آپارتمان عمرانیه

خرید آپارتمان در عمرانیه

استانبول آسیایی - عمرانیه


96 - 267 متر

در دست ساخت

پروژه

شرکت های طرف قرارداد


سایت تبلیغاتی ماوی اولر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی‌های موجود در سایت ندارد. قبل از اقدام به استفاده از خدمات، اطمینان کافی را حاصل نمایید.

اطلاعات ملک

شهراستانبول آسیایی (عمرانیه)
نوع آپارتمان هاپروژه
متراژ واحد ها96 - 267 متر
مساحت کل22965 متر مربع
اتاق ها2+1, 3+1, 4+1, 5+1
فاصله تا فرودگاه
فاصله تا دریا
فاصله تا مرکز شهر

ویژگی های ملک

24/7 امنیت

24/7 دوربین مدار بسته

آلاچیق

استخر سرباز

استخر سر پوشیده

باشگاه

باغ

برق اضطراری

حمام ترکی

دربان

زمین بازی کودک

سالن اسپا

سونا

سیستم خانه هوشمند

مرکز خرید

پارکینگ

توضیحات
گالری عکس
نقشه داخلی

توضیحات

خرید آپارتمان در عمرانیه , این پروژه که در استانبول عمرانیه در مجاورت مرکز مالی قرار دارد، از 530 اقامتگاه و پنج بلوک تشکیل شده است. این پروژه که قرار است در سال 2024 تحویل داده شود، شامل گزینه های آپارتمانی غنی از 2+1 تا 5+1 است. مساحت آپارتمان ها بین 96 تا 267 متر مربع متغیر است.

این اولین پروژه زندگی خصوصی است که با در نظر گرفتن تقاضای در حال تغییر مسکن با همه‌گیری جهانی طراحی شده است. در این پروژه که به تقاضای گسترده مسکن که در دوره پس از همه‌گیری مطرح شده است، توجه را جلب می‌کند، گزینه‌های خانه‌های بزرگ که مخصوص خانواده‌ها طراحی شده‌اند، جلب توجه می‌کنند. مطابق با نیازهای امروزی، این پروژه که در آن فضاهای بزرگ خصوصی در خانه و همچنین تراس یا باغ به دقت برنامه ریزی شده است، با طراحی مناسب برای کسانی که خانه بزرگ و زندگی خانوادگی بزرگ را ترجیح می دهند، به میدان می آید. با تراس های بزرگ، بالکن های بزرگ و باغ ها خود را از همتایان خود متمایز می کند.

در این پروژه به تقاضاها و نیازهای در حال توسعه برای زندگی سالم نیز توجه شده است. همه اقامتگاه ها دارای بالکن های بزرگی هستند که برای حداکثر استفاده از نور خورشید و دریافت ویتامین D در داخل خانه طراحی شده اند. یکی از اولین موارد در این پروژه "باغستان های بالکن" است که در عمق 3 متری طراحی شده است و به صاحبان آپارتمان ها اجازه می دهد تا سبزیجات و میوه های خود را پرورش دهند. در این پروژه 3 باغ گروو به صورت خورشید، ماه و ستاره طراحی شد.

از آفتاب، بزرگترین حامی یک زندگی خوب، در مناطق باز مانند بالکن های وسیع، باغ ها و تراس ها لذت ببرید. به راحتی دوز روزانه ویتامین D خود را در مناطق پر از آفتاب تامین کنید. ویتامین D معجزه آسا از سلامت استخوان ها محافظت می کند، ایمنی را تقویت می کند، از افسردگی جلوگیری می کند، به کاهش وزن کمک می کند. از آفتاب در بالکن خود در هنگام صرف صبحانه در صبح، نوشیدن قهوه در عصر و زمانی که می خواهید سرحال شوید لذت ببرید.

راحتی دسترسی به هر نقطه از شهر را در این موقعیت منحصر به فرد سمت آناتولی، نزدیک به ایستگاه مترو، جاده های ارتباطی جدید و پل ها کشف کنید. این مزیت را داشته باشید که تعطیلات آخر هفته را در مناطق با ارزش سبز و اجتماعی شهر مانند چاملیجا و آتاشهیر بدون خروج از خانه سپری کنید.

گالری عکس

خرید آپارتمان در عمرانیه
آپارتمان در عمرانیه
خرید آپارتمان عمرانیه
آپارتمان عمرانیه
خرید آپارتمان در عمرانیه

نقشه داخلی

خرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامتخرید خانه در  ترکیه و گرفتن اقامت